Sel aastal ei ole hing veel eemale saanud aastavahetuse särast ja melust ning vastupidiselt möödunud aasta aasta alguse fotoprojektile, mil igatsesime vaikust, valgust ja helgust, otsisime seekord siidi, glamuuri ja glitterit. Nii otsustasime uue fotoprojektiga anda edasi glamuurseid riviera vaibe.  

Loovideest
Jah, hing ihkas rivierasse ning loovidee inspiratsiooniks sai naiselik jõud. Ehk teisisõnu: “Olen
 kõikvõimas! Otsusta ise, kas tahad mulle järgneda!”
Stilistika osas oli loovjuht Kristin otsustuskindel – pildistamisele valiti välja vaid üks kleit ning ruumi eksimiseks polnud. See pidi sobima modellile selga, kaamera ette, valgusega ja olemasolevate aksessuaaridega. Ja sobiski, valatult! Juuksestilisti ülesanne oli rõhutada modelli loomulikku lokki ja meigikunstnik pidi tooma välja loomuliku ilu killukese ekstraga – sära andis punane huul. Kõigi osapoolte koostöös valmis midagi tõeliselt head.

Riskimine, katsetamine ja mängimine
Pildistamise edenedes muutus ka selle õhkkond. Algselt oli pildistamise fookuses enesekindel ja veidi eemalehoidev naine, kelle pilk suunatud unistavalt tulevikku. Päeva edenedes muutus olemus aina meeletumaks. Nagu ühel kuumal ja pöörasel suvepäeval rivieras naudisklemas.

Plaan oli pildistada fotoprojekti põhikaadrid ning juhul kui aega jääb üle, siis jäädvustada natuke “hullumeelsemat” lisamaterjali. Ülevõlli kaadrite eelduseks on alati see, et nii modell kui ka fotograaf tulevad ideega kaasa. Nad tulid! Seatud eesmärgid panid modelli omajagu proovile ning nõudsid füüsilist pingutust. Ent, Karmen sai suurepäraselt selle ülesandega hakkama. Pildid annavad edasi lendlevat kergust, kuid kaadritagused toovad ilmsiks ühe ägeda võttepäeva tegeliku sisu – ka näiliselt kerge vajab mugavustsoonist välja astumist. 

Kuniks lõppkaadrid valmivad tutvu telgitagustega.

 

Modell: Karmen Armus

Häppeningi tiim:
Artikkel/ pildistamise assistent: Riine Rander
Fotograaf: Jane Prostang Photography
Loovjuht/stilist: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Kerttu Salujärv

Aksessuaarid: Pallopsoni disainipood, TALI
Kleit, kingad, pea-aksessuaar: ZARA

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.