Merekohin ja vana kalasadam.
Paat, kalavõrgud ning adru lõhn.
Kuldsete ja punaste lehtedega rikastatud puud.

Just nii romantiline oli sellekordse fotoprojekti lokatsioon.
Antud fotoprojekti algus ulatub juba aprillikuusse, mil toimus Saaremaa noorte moeloomekonkurss Look Kool 2017, kus meile jäi silma Natali Koppeli kollektsioon “Kristiine”. Kollektsiooni jaoks ammutas Natali inspiratsiooni sovetlikest plakatitest ja tolleaegsetest lõigetest. Mida inspireerivat on nõukogudeaegsetes propagandat vahendavates kunstipärastes müürilehtedes, võid endalt küsida? Mis on antud ajastu juures see miski, mida sooviks praegusesse ajastusse edasi kanda? Jõulised plakatid, mis kandsid edasi tolleaegset ideoloogiat, domineeriv punane värv ja tugev eristuv sõnum. Nii mõnigi fraas on veel tänapäeval naljatades kasutuses, võtame näiteks “нет!” sõnumiga reklaami. 

Stilistika oli sobiv küpsesse sügisesse: modellidel seljas mantlid, jalas saapad ja peas baretid. Ideaalne kombinatsioon, lisaks juures väikesed sovetlikud laenud. Kalasadamasse võivad ekselda ka daamid, kel patsid peas ja huuled punased.

Tutvu telgitagustega.

Tutvu moodboard’iga.

Fotograaf: Jane Prostang Photography
Modellid: Hanna Aksalu, Liina Jasmin

Häppeningi tiim:
Artikli autor/pildistamise assistent: Riine Rander
Loovidee/stilistika: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Kerttu Salujärv

Riided: Natali Koppel, Pallopsoni disainipoodSoma JewelleryZARA
Jumestustooted: Make-Up Atelier Paris Estonia

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.