Veebruarikuu kolmandal laupäeval toimus järjekordne Häppeningi pildistamine. Seekordeks kangelannaks oli Girti Suun. Võluv DJ, kelle intervjuu tarbeks jäädvustasime Girti särava karakteri. Asukohaks sai Koplis asuv tõeline pärl – vanakraamipood Mööbeldaja, mis jäi tiimile silma oma mõnusa eklektilisuse poolest. Aitäh ka Mööbeldaja karismaatilistele omanikele, kes muutsid päeva veelgi meeleolukamaks.

Värvid. Afro. Värvid

Mis juhtub, kui kokku segada (post)soulfunk, rnb, hip-hop, house ja lisada sinna juurde särasilmne põhjamaa tütarlaps?

Soenguks saab afro, kirev koloriit, päev täis positiivset enerialaengut. Girti DJ-na selekteerib enamjaolt just eespool nimetatud muusikastiile. Niisiis, loovidee autor ja stilist Kristin tõi sisse afroameerikalikke võnkeid. 70ndate altlaienevad püksid, sinepikollane kostüüm, smaragdroheline kostüüm ning põhjamaised sirged juuksed muudeti afroks. Kristin kandis Girti välimusele üle neid võnkeid, mida Girti meile, kuulajatele läbi muusika annab.

Nagu juba eelpool sai mainitud, siis Mööbeldaja jäi silma just oma eklektilisuse poolest. Laoruumi on kokku toodud palmipuud, papagoid, maalid Aafrika naistest, kuhi apelsine ja möödnud kümnendite mööblit. Kindlasti ei saa mainimata ka jätta üht mõnusalt karvast kääbusšnautserit Martat, Mööbeldaja noorim pereliige, kes koheselt kõigi südamed vallutas ja pildistamise veelgi elavamaks muutis. Selline atmosfäär oli ideaalne, et jäädvustada Girti karakter muusikadžunglis.

Tagasihoidlikuks ei jäänud sel päeval miski ega keegi. Nüüd on võimalus heita pilk telgitagusesse.

Tutvu pildistamise moodboard’iga.

Häppeningi tiim:
Fotograaf: Ettel Saarela
Loovidee/stilistika: Kristin Liias
Hair by Kerttu Salujärv
Pildistamise assistent/telgitaguste artikkel: Riine Rander
Intervjuu/pildistamise assistent: Sandra Leushina

MUA by Olesja Aau
Riided: ZARA
Suur tänu koostöö eest, Mööbeldaja!

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.