Kollektiiv Ewert and The Two Dragons andis hiljuti välja oma neljanda täispika albumi, mida on nimetatud nende karjääri parimaks. Plaadil on 11 lugu ning uue kauamängiva tööfaasis katsetati mitmeid produtsente. Lõpuks jäädi pidama helilooja Sander Mölderi juurde, kes andis oma loovate ideedega albumile juurde värsket hingust. Just draakonite uue kauamängiva “Hands Around the Moon” puhul võtsime südameasjaks intervjuuartikli ning seda toetava fotomaterjali loomist. Nii me siis ühe töise ning lõbusa päeva mööda saatsime – oma loovtiimi ning toredike Ewert Sundja, Erki Pärnoja, Kristjan Kallase ja Ivo Etti seltsis.

Pildistamise loovidee sai hoogu märksõnast “liikumine” ja “sõprus”
Mida tähendab ühele bändile uue albumine loomine? Loogiliselt mõeldes ju liikumist, arengut, õppeprotsessi, proovikive ja mis kõige tähtsam – tiimitööd, austust ja kokku hoidmist. Ewert and The Two Dragons on olnud mõnda aega talveunes, aga nüüd on põhjust fännidel rõõmustada. Soetada saab verivärske kauamängiva ning lisaks kostitatakse uuel aastal kuulajaid kontsertidega – see on päris kindlasti edasi liikumine. Niisiis, valisime keskkonnaks vana-hea kollase Ikaruse bussi ning läksime väikesele retro-indie fotoreisile. Miks just vana Ikarus? Sest draakonite looming on mõnusalt vanamoeline ja kvaliteetne indie-muusika, arvestades tänapäeva globaalseid trendisuundi, mis pakatavad elektroonilisusest.

Nii jäigi pildistamisel dikteerima poisilik vabadus, heatujulisus ja filmilik “on the road” vaib.

Tutvu pildistamise moodboard’iga.

Fotograaf: Mart Vares (Vares Film)
Telgitaguste fotod: Oskar Kadaksoo

Häppeningi tiim:
Intervjuu/pildistamise assistent: Stella Raudsepp
Telgitaguste artikkel: Sandra Leushina
Loovidee: Sandra Leushina
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Stilistika: Kristin Liias

Riided: ZARA
Aitäh Andres Koldre ning Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts!

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.