I Wear* Experiment on selle aasta mais avaldatud albumiga “Patience” pälvinud palju tähelepanu. Nõnda tegime ka meie sellest kauamängivast tookord juttu. Aeg on kõvasti edasi läinud ning meie värske tiimiliige Stella toob teieni intervjuu just nimelt I Wear* Experimentiga. Aga mida täpsemalt saame oodata?

Intervjuust:
I Wear* Experiment jagas meiega oma kasvulugu – alates loomingulise protsessi muutumisest kuni kirjeldamatult unikaalse suhtlustasandini koosseisu liikmete vahel. Alustades inspiratsiooniallikatest kuni Koreas Seoulis toimunud Zandari Festivali järgse poeesiani. Stella sai seda kõike kuulata soojade emotsioonide ja väärtuslike eluliste mõtiskluste vinklist.

Bändi juhib kirg teha endale nauditavat muusikat ja kasvada, saada üha paremaks üheskoos.

Juba peagi kaasame sellesse mõnusasse vestlusesse ka teid.

Loovideest:
Kui meie tiimi varasem nägemus ütles, et tahame bändi seni varjulist ja tumedat fotokäekirja lõhkuda ning tuua välja kollektiivi pehmema ja pastelsema külje, siis peate pettuma… Sügisesed valguskiired pugesid oodatust kiiremini peitu ning jooksult pidime kogu terviku ümber hindama. Pastelsest vahust sai I Wear* Experimentile omane sünguse ja varjude mäng. Imeline Johanna ja “viiking-supermuusikud” Hando ning Mikk kandsid oma uue rolli perfektselt välja. Seda kõike vapralt ja posiitivselt külma ning kott-pimedust trotsides. 

Kogu pildistamise vältel saatsid meid meditatiivne merekohin, külm tuul ja väga humoorikas seltskond. Johanna merineitsilik look oli kirsiks tordil! Ise ta ütles selle kohta irish unicorn. Oleme nõus.

Intervjuuni!

Pildistamise esialgse moodboard’iga tutvu siin.

I Wear* Experiment: Johanna Eenma, Hando Jaksi, Mikk Simson
MUA: Olesja Peljuh

Häppeningi tiim:
Intervjuu bändiga: Stella Raudsepp
Telgitaguste artikkel: Sandra Leushina, Stella Raudsepp, Kaisa Tooming
Fotograaf: Anni Viskus Photo
Loovidee: Kaisa Tooming
Stilistika: Kristin Liias
Assistent: Sandra Leushina

Riided: Zara, H&M ja erakogu
Jalanõud: Shoeshop

img_6919 img_6921img_6930 img_6939 img_6943 img_7320 img_7321