Aprilli lõpus saime võimaluse jäädvustada fotografeerida ajaloost tulvil ja lummava arhitektuuriga  hoones – Saare KEKis (kolhooside ehituskeskus toim.). Tutvu inspiratsiooniallikaga!

Inspireeriv KEK
Kes Kuressaares on ringi sõitnud, siis kindlasti on silma jäänud linna ääres paiknev imposantne valge hoone, mis on juba mõnda aega kasutuna seisnud ning aina rohkem ajahõlma vajunud. Maja on tuntud Saare KEKi haldushoonena, mille arhitekt on Marika Lõoke ja mis valmis aastal 1982. Aastakümneid on inimesed olnud selle arhitektuurist võlutud ja hilisemalt imestunud, miks lastakse pärlil hääbuda.

Saabunud on uus epohh.

Lasime end lummata samblikuga täitunud toast ja kõrgetest lagedest, kus mõtted saavad uutele tasanditele lendu minna. Aeg on seal peatunud. Uksed pärani lahti, dokumendid seisavad veel riiulites – justkui elu oleks korraga mujale tormanud. See põige minevikku viis meid uutele inspiratsiooniradadele. 

Seda suurem on rõõm, et antud hoone saab peagi endale uue elu sisse. Viimaseid nostalgiahõngulisi kaadreid saad peagi nautida läbi meie fotoprojekti, seniks aga inspireeru telgitagustest!

Tutvu moodboard’iga

Modell: Kadri Pitk

Häppeningi tiim:
Artikli autor/ assistent: Riine Rander
Fotograaf: Jane Prostang Photography
Loovidee/stilist: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Evelin Mitt
 
Riided: Hertta VoidoTALIZara
Ehted: Linda al-Assi Jewellery
Jumestustooted: Make-up Atelier Paris Estonia
Aitäh: Helle Susi

 

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.