Viimaste nädalate kuuma atmosfääri võib kergelt võrrelda vahemerelise troopikaga. Seda erilisem, kui erakordsed ilmaolud toetavad fotoprojektide ideestikku. Nimelt, eelmisel nädalavahetusel sulatasime tervikuks glamuuri ja skandinaavialiku stiili. Tabasime peagi ilmuva intervjuu tarbeks KÄT disainerloomingut. Kirsiks tordil õnnestus fotokaamera ette saada moestuudio särav peadisainer Kätlin Kikkas isiklikult.

Inspiratsioonist ja loovideest
Pildistamise inspiratsiooniallikat ei pidanud kaugelt otsima. Selleks oli särav naine ise. Lisades võrrandisse naise loomingu ja käimasoleva lõppematu suve, hakkas tervik kiiresti ilmet võtma. Eesmärgiks oli tabada kahte võtmefaktorit: Kätlini enda säravat olemust kui ka tema loomingu iseloomu.

Naine otse Itaaliast Skandinaaviasse
Selleks, et valida suund loovideeks vaatasime esmalt Kätlini disainide progressi ajas. KÄT Design on liikunud skandinaavialikust minimalismist külluslik-naiseliku käekirja suunas. Lendlev, naiselik, puhas ja romantiline – see on KÄT aastal 2018. Kõik need märksõnad said interpreteeritud pildistamise loovidesse. Glamuurne jahisadam, sillerdav meri ning kerge flirt – olime kõik jalust rabatud. Nii Kätlini ilust kui ka tema loomingust.

Esmakordsed sensatsioonid
Pildistamine oli Häppeningi tiimile eriline mitmes mõttes. Esmakordselt jäädvustasime pildile disainerit ennast. Nii meie kui ka Kätlin poleks osanud oodata niivõrd emotsiooniderikast päeva tulvil naeru, naiselikkust ning naisjõu sünergilist ühesvõnkumist. Tõepoolest, võimsad naised toetavad ja täiendavad teineteist igas vallas.
Lisaks, tegu on Häppeningi viimase pildistamisega enne 3-aastaseks saamist. Jah, oleme juba 3 aastat tegutsenud. Justkui võluväel oli tegu ka ühe sujuvaima pildistamisega. Loovmeeskond, modell, projekti juhtimine ja ajafaktor – kõik töötasid viperusteta. Oleme saanud piisavalt küpseks, et astuda uude eluaastasse.

Kuniks intervjuu ja fotod valmivad, tutvu telgitagustega!

Tutvu moodboard’iga.

Disainer: Kätlin Kikkas, KÄT
Fotograaf: SADU

Häppeningi tiim:
Artikkel/pildistamise assistent: Kaisa Tooming
Loovjuht/stilist: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Soeng: Marie Mesipuu
Assistent: Greta Virves

Aitäh: TALI disainipood

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.