Vanalinna keerdtrepp, guggenheimilik arhitektuur, filmilint ja kaasaegne muinasjutt on märksõnad, mis iseloomustavad fotoprojekti, mille jäädvustasime märtsi alguses.

Millest sai kõik alguse?
Seekordse fotoprojekti idee hakkas hargnema pärast seda, kui loovjuht Greta oli näinud vanalinnas peituvat guggenheimilikku interjööri, kus keerdtrepp juhatab üles avara klaasist kuppelkatuseni. Lokatsioon oli inspireeriv, samal ajal ka väljakutseid pakkuv nii loovjuhile kui fotograafile – kuidas jäädvustada nii, et mõte ei läheks kaotsi ja detailid, mis algselt võlusid, tuleksid ka pildil välja?

Mäng loomuliku valguse ja filmiga
Plaan oli jäädvustada kogu seeria filmile ja kasutada maksimaalselt loomulikku valgust, mis tuli läbi katuseakna. Ajastus oli siinkohal oluline, kuna tegu oli siiski märtsi alguse päevaga, mis lubas tulla pilvine. Varuvariandiks oli kasutada lisavalgust. Hommikupoolikul, kui valmis seadsime, hoidsime kogu tiimiga hinge kinni, et väljas olevast päikesest piisaks. Õnneks kõik toimis! Lisavalgust ei olnud vaja ja kaamerat ei pidanud vahetama.

Lugu
Loo keskmes oli modernne Rapuntsel, kes kindlasti ei vaja ega oota tornis oma printsi. Ta on sensuaalne, otsustuskindel ja iseseisev. Rapuntsel ei heida oma kiharaid aknast alla, vaid juhatab vägesid otsustuskindlalt mööda treppe.

Tutvu telgitagustega!

Modell: Ingel-Kristen Veevo

Häppening:
Artikli autor/ assistent: Riine Rander
Fotograaf: SADU
Loovjuht/stilist: Greta Virves
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Evelin Mitt
Assistent: Kristin Liias, Kaisa Tooming

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.