Oktoobrikuu viimane pühapäev tõi kokku meie tiimi ning ammuse lemmiku Sander Möldri. Nagu loomeinimestele kohane, siis on ka Sandril mitu erinevat külge – iseloomult on ta pigem rahulik ja tasane. Samas, andes muusikat edasi toonides, siis on Sandri looming erksates värvides ning paneb liikuma ka kõige tagasihoidlikuma kuulaja.

Sellest sai alguse ka pildistamise loovidee – looja vs tema loomingu kontrastide mängust.

Tahtsime muusikus tuua välja kaks poolust. Sandrist inspireeritud rahulikkust kujutasime läbi lihtsa, heleda ja minimalistliku lähenemise. Seda, mis elu elab mehe looming, kujutasime läbi Sandri enda värvika ja funky‘likuna. No, kuna mehe looming on samuti pigem hiilgav ja rütmikas.

Esimese poole päevast veetsime Vene Teatri külluslikes ruumides. Teise poole hoopis Vabaduse väljaku minimalistliku ning konkreetse arhitektuuri keskel. Viimane nõudis Sandrilt külma trotsimist ning kannatlikkust. Ta sai suurepäraselt hakkama! Kokkuvõttes…

Niivõrd hea seltskonnaga on projekte lihtne ellu viia mis iganes tingimustes.

Novembrikuu intervjuuni!

Pildistamise moodboard‘i vaadake siit.

Fotograaf: Mart Vares (Vares film)

Häppeningi tiim:
Intervjuu: Sandra Leushina
Telgitaguste artikkel: Sandra Leushina, Kaisa Tooming
Telgitaguste fotod: Anni Viskus Photo
Loovidee: Kaisa Tooming
Stilistika: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming

Riided: Taavi Turk DesignZara ja erakogu
Jalanõud: Shoeshop

Suur tänu koostöö eest, Vene Teater!

sander_molder_happening_2sander_molder_happening_13sander_molder_happening_5sander_molder_happening_3sander_moldersander_molder_happening_6sander_molder_happening_16sander_molder_happening_15sander_molder_happening_14sander_molder_happening_4sander_molder_happening_17sander_molder_happening_18sander_molder_happening_7sander_molder_happening_12sander_molder_happening_10sander_molder_happening_11sander_molder_happening_1NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.