Kuidas veeta septembri viimane (püha)päev? Teame väga head ajaveetmise retsepti! Märksõnadeks mahajäetud köök, kõige toredam tiim, megaägedad modellid ja kuhjaga positiivset energiat. Mis siis täpsemalt toimus?

Üsna pea avaldame intervjuu jungle’it viljeleva duoga The Kitchen Brothers. Duo saundi iseloomustab toores vanakooli bassine džungel, segatuna suitsuste atmosfääride ja peeneks hakitud Amen break’idega. Pildistamise otsesteks inspiratsiooniallikateks saidki meie intervjuu peategelased ja nende helilooming.

Loovideest ja inspiratsioonist
Nagu juba mainitud sai, peamine suunanäitaja loovidee valmimisel oligi kuttide loodud muusika – vanakool, veidi toores ja kindlasti 100% ehe. Inspiratsiooniks peamiselt duo nimi ning nende käesoleval aastal ilmunud debüütkassett resto-baaris Nāganaga toimunud live-lindistusest. Keskkonnaks sai valitud elamiskõlbmatu agulimaja köök. Natuke sassis, vanad nõud, nõukaaja detailid ning poiste muusikainstrumendid. Fotokeele suunaks sai valitud 90ndate fotoalbumilik vaib. Ka stilistika järgis vaba tänavastiili ja 90ndate UK reivikultuurilikku hõngu. 

Köögimussi värk – vana köök, aga uued koostisosad.

Raskused
Sügis on muutlik aeg. Kui laupäevane ilm oli päikseline ja ilus, siis pühapäeval otsustas ilm mängida vingerpussi. Ilmataat kinkis meile pildistamiseks väga tumeda ja vihmase päeva. Oli tükk tegemist, et niigi hämarasse valgustuseta majja vajalikku valguskiirt välja võluda. Õnneks mõned hallid pilved siiski taandusid ja meie andekas fotograaf Sadu kruttis oma aparaate nii, et pildistamine möödus suuremate valupunktideta. Saime asja mõnusasti purki.

Kuniks materjal ja intervjuu valmivad, saa osa telgitagustest!

Tutvu pildistamise moodboard’iga.

Modellid: Sander ja Hendrik, The Kitchen Brothers
Loovjuht/telgitaguste artikkel/intervjuu: Sandra Leushina
Fotograaf: SADU
Stilist: Jane Mändsoo
Pildistamise assistent ja telgitaguste fotod: Otto Suits

Aitäh koostöö eest: Reede


NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.