Õdede ja hooldustöötajate jaoks on viimane aasta-kaks olnud täis ennenägematuid väljakutseid. Muusikal on teraapiline võime, nii ühendasid Saaremaalt pärit diskorid ja räpparid oma jõud, et teha kodusaare tublidele tervisetöötajatele 22. mail üks väga pikk pai. Paitamine kestab lausa 12 tundi ja füüsilise distantseerumise põhimõtteid arvestades kantakse see kuulajateni otseülekandena Kuressaare haigla katuselt.

12-tunnise katuse-striimi jooksul astuvad kuulajate ette 15 saaremaist esinejat. Kontsert-etteaste teeb riimimees Krick ning muusikat selekteerivad Piidivabrikust ja I Land Sound festivali korraldustiimist tuntud Paap ja J0J0. Oma muusikalise valiku serveerib ka Estonian Funk Embassy ridades toimetav Skidoo ning üritusesarja Voog89 ja kokteilibaari KaiF maestro Kurly Beats. Samuti on puldi taga neli elektroonilist muusikat kummardavat selektorit grupeeringust Majakas – Maq, Tafka, Phugo ja Milps. Nende seas kohtab puldi taga ka kodumaa suurima saare melomaane Löukiid, Nora Von B’d, Relanexit, Laurat, Da Varikut ning Willi. Striimi algus 11:00.

See pole veel kõik – sündmus on osa PAI kampaaniast. See tähendab, et iga soovija saab oma tänu edastada annetustelefonidele helistades või pangaülekandena. Nii jõuavad 22. mail kogutud annetused Saaremaa õdede ja hooldustöötajateni. Kaunite vaadete ja mönusa muusikaga live-striim Kuressaare haigla katuselt on nähtav ajalehe Saarte Hääl koduleheküljel. Selleks leiab lingi Facebooki ürituse alt: https://www.facebook.com/events/384940656038124

Annetamiseks helista 9000105 (5€) või 9000110 (10€). Samuti saab teha pangaülekannet Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfondi kontole EE824204278618211200 kasutades märksõna SAARE PAI.

Kaasa aitavad: Kuressaare Haigla Sihtasutus, Kuressaare Haigla Toetusfond, Saarte Hääl, Viiv OÜ, Mind OÜ, Progear OÜ, KaiF, Särg, Gram Media, Peotehnika, Droon.ee, Cramo. Suured tänud teile!

Lisainfo:
Kaarel Kiviloo
kaarel.kiviloo@gmail.com