Rubriik “Minu koht” jätkub! Kohtadeteemaline pleilistide seeria serveerib melomaanide poolt kokku pandud muusikalisi valikuid, mis on inspireeritud või sümboliseerivad tegijate jaoks olulisi paiku. Olgu nendeks riigid, linnad, külad, metsad, lokaalid või ettekujutletavad maailmad.

Seni oleme rännanud nii välismaal kui ka fantaasiast inspireeritud paikades. Küll on meid muusika lennutanud Riosse või hoopistükkis Eedeni aeda. Klassikalise räpi saatel satume sel korral aadressile Haapsalu mnt 22, kus asub kollektiivi Manipulated Mindz stuudio. Kuurina tuntud paik ei ole pelgalt muusika tegemise ruum, vaid sõpruskonna keskus. Nii saigi Miku ja Otto pleilisti tuumaks traditsiooniline tõsipeade biit. Aga täpsemalt:

Millise koha pleilisti inspiratsiooniks valisite?
Meie kohaks on Haapsalu Maantee 22 ehk Kuur. 

Miks on Kuur teile oluline?
See on meie seltskonna kogunemispaik, kus lisaks argiasjade arutamisele, pingete maandamisele ja inspiratsiooni ammutamisele saab salvestatud ka valdav osa meie muusikast.

Mille poolest peegeldab valitud paika pleilisti selekteeritud muusika?
Kuuris viibimine on meile nagu teraapia. Seal me tähistame võite kui ka elame välja hingele kuhjunud raskust. Kokku moodustub korralik kompott, mis lööb oma lihtsuse ja otsekohesusega ning on jõuline, kuid samas sujuv.

Paari sõnaga valitud muusikast.
Puhas klassika.

Kuula pleilisti:

Päisefoto: kuvatõmmis videost “Pilkane pimedus”, autor Taaniel Malleus