Novembri üks nädalavahetustest on küll möödas, kuid sellegi poolest toome teieni kokkuvõtte eelseisvatest muusikaüritusest, mida sel kuul külastada soovitame.

Nagu ikka – soovitusi pea igale maitsele. Klubisemaid üritusi ning hubasemaid kontserte.

Leidke oma lemmikud ja jätke meelde:

1. VÜRTS. Jūras Lietus ehk Anton Kubikov live – 10. november
Värskes klubis HALL toimub täna peosari VÜRTS. Seekord toob see kohale techno-austajatele kuulamiseks Euroopa elektroonilise muusika maastikku põhjalikult muutnud legendaarse DJ. Täpsemalt siis Anton Kubikovi, kes astub üles aliase Jūras Lietus all. Rohkem infot leiate siit.
Pidu algab kell 23. Pilet FB attend’iga 10€, ilma 12€.

2. Ennu Ratas. Paradiis – 10. november
Ennu Ratas ja Kärbes Kitchen&Bar avavad tänaseks õhtuks kaks saali – ingli sulgedega paradiisi ning tumeda põrgu. Peaesinejaks on üheksakümnendate aastate Eesti megastaar Onu Bella, keda soojendab ei keegi muu, kui Marco Tasane. Paradiis või põrgu, otsustage ise. Ehk on tuju midagi pöörast näha ja kuulda. Muusikat valivad ka Ennu Ratta residendid.
Pidu algab kell 22. Pileti hind teadmata.

3. Dubshack 10 aastat feat Commodo & Crazy D – 11. november
Sveta Baar võõrustab laupäeval kõiki, kes naudivad sumedaid bassimuusika laineid ja grime’i nagla astumist. Juubelipeol mängivad muusikat Commodo, Bisweed b2b Slin, Pats, Subcure, Hospyse. Mikrofoni kontrollivad Crazy D, Grinks ja Seaduskuulekus. Rohkem infot ürituse ajaloo ning sünnipäeva peo kohta leiate siit.
Uksed kell 22. Pileti hind 10 €.

4. SÄMPLER – 11. november
Hubases Mustas Puudlis leiab aset meie ammune lemmik – biidipidu Sämpler. Puldi taga residendid Velle Hammer, Peeter Ehala ja Mihkel Sirelpuu. Lasevad vana ja uut “musta muusikat”. Mine kuula ka, äkki leiad mõned sämplid üles.
Algus kell 23. Pilet 5€.

5. Eggbeater. PLOY – 17. november
Seage sammud taas Sveta Baari poole, kus serveeritakse hüpnootilist “omamoodi” mussi. Peaesinejaks tummisema saundiga elektroonilist muusikat viljelev Londonist pärit produtsent aliasega Ploy. Muusikat valivad ka Nikolajev, Evelin RG ja Köster.
Pidu hakkab kell 23. Pileti hind hetkel teadmata.

6. Elephants From Neptune “Love Drinks Me” esikas Tallinnas – 17. november
Maiuspala rokisõpradele – auhinnatud bänd EFN avaldas uue singli peakirjaga “Love Drinks Me”. Kuula veebis:  www.elephantsfromneptune.com.
Esitlus toimub Telliskivi Loomelinnakus, restoran-baaris Kivid Paber Käärid.
Uksed avatakse kell 22. Piletid eelmüügist 311.ee vahendusel 7€, uksel 9€.

7. I Loved 00’s & Chalice – 18. november
Libistage tantsutossud või kingad jalga, Sinilinnu lavalaudadele astub Chalice. Puldi taga Kayot, Kurm ja BWB. Öine tantsumaraton garanteeritud!
Uksed kell 23. Pileti hind 10€.

8. Vallaliste pidu. Armukatel – 18. november
“Armunõuandla, kiirkohtingud, Su tulevane abikaasa ja palju muud ootavad Sind 18. novembril, Kultuurikatlas.” Line-up on vägev: HU? laiv, Kristopher Luigend, DJ MVP, DJ Quest, Dr.Philgood jt. Üritus kahes saalis. Huvitav, kas end vallaliseks valetamine on OK?!
Pidu algab kell 22. Pilet 10€.

9. Jõulujazz 2017. ALA.NI – 24. november
Briti laulja ja helilooja ALA.NI palad meelitavad kuulaja tundmatutesse sfääridesse – salapärasesse romantikasse ja traagikast õhkuvatele aladele. Tema loomingus on vihjeid Hollywood’i kuldaegade muusikalidele ja vanemale folkmuusikale.
Kontsert toimub Vabal Laval, algusega kell 19. Pileti hind 30/25€ ja saadaval eelmüügist.

10. Jõulujazz 2017 – Tom Adams – 26. november
Inglise laulja-pianist-helilooja Tom Adams on pannud kriitikud ahhetama. Oma maaglilise lauluhääle ja kauni falsetiga võlub vokalist pea kõigi südamed. Tema muusika võib ühel hetkel kasvada intiimsest klaveripalast mägedekõrguseks helivalliks. Kontsert ilmselt eriti meelepärane modernse klassika kuulajatele.
Kontsert toimub KUMU Auditooriumis kell 19. Pileti hind 25/20€. Saadaval Piletilevist.

11. Frankie Animal & EiK -30. november
Indie-pop bänd Frankie Animal esitleb uhiuut sinkut- tahaks kuulda! Andekas spoken-word’i artist EiK soojendab. Mõnus vaib, ägedad kodumaised artistid. Pidu toimub Von Krahlis algusega kell 20.
Pilet 7€.

Mõnusaid elamusi!