Häppeningi neljanda eluaasta täitumisel tahame teiega jagada eelmise aasta enimloetud artikleid. Lugusid, mis on teid kõige rohkem kõnetanud, liigutanud ja silmailu pakkunud. Loodetavasti leiad siit midagi uut ja põnevat, midagi inspireerivat ja silmapiiri laiendavat.

1. Mida kinkida meestele?; Mida kinkida naistele?

Artiklite seeria, mis lihtsustab lähedaste meelespidamist ning püüab tuua fookust kohalike tegijate tunnustamisele. Aga mida siis ikkagi kinkida lähedastele? Tutvu!

Foto: Getter Kuusmaa; Fotol: HOIA homespa muusad Triinu Maasik ja Diana Varik; Loovjuht: Kaisa Tooming; Stilist: Kristin Liias; MUA: Liisa Tooming; Soengud: Evelin Mitt; Assistent: Greta Virves

2. Kätlin Kikkas: seikleja ja ambitsioonikas moelooja

Tõeline KÄT-woman! Disainer Kätlin Kikkas jagas oma tegemiste telgitaguseid ning mõttemaailma. Suvise intervjuu tarbeks jäädvustasime ka tõeliselt särtsaka moeseeria, mis rabab jalust. Loe ja naudi!

Foto: SADU; Loovjuht/stilist: Kristin Liias; MUA: Liisa Tooming; Soeng: Marie Mesipuu; Assistent: Greta Virves

3. I Land Sound 2019 artiklite seeria:
I Land Sound 2019
I Land Sound 2019: programmijuht
I Land Green ehk I Land Soundi roheline pool
I Land Sound 2019: kunstiprogrammi tagasivaade

Selle suve üks oodatumaid elamusfestivale tekitas suurt huvi. Avasime I Land Green kontseptsiooni, rääkisime selleaastastest uuendustest ja meie valdusesse usaldati avaldamata programm, mida saime esimesene kajastada. Kirjas oli kõik ilus. Kohapeal veel võimsam.

Foto: SADU

5. Fotoprojekt: võimas sügistuul ja Marit Ilisoni looming

Üks lemmikumaid moeseeriaid Häppeningi ridades. Ürgne sügistuul, põhjamaine ilu ning kodumaa ühe andekaima moedisaineri looming – siit on raske paremaks minna. Naudi esteetikat!

Foto: Kristiin Kõosalu (Kristiin Visuals); Loovidee/stilistika: Kaisa Tooming; Stilistika assistent: Kristin Liias; Soeng: Kerttu Salujärv; Modell: Pia-Lotta Toom

 

6. Disainer, ettevõtja ja unistaja Sinika Seepõld

Avasime Nordhale’i tööstuslikust vildist kottide looja Sinika Seepõllu mõttemaailma. Rääkisime naise teekonnast disainimaailma, loometööst ning eetikast.

7. Grete Riim ja Mihkel Tamm Pillirookõrre loomisloost

Umbes aasta tagasi hakkasid Grete ja Mihkel saastavatele plastikkõrtele otsima alternatiivset lahendust, alguse sai Pillirookõrs (Suckõrs). Inspireerituna ettevõtmise vastutustundest, vestsime juttu disaini ja eetika teemadel. Heida pilk peale!

Vasakult: Mihkel Tamm ja Grete Riim. Foto: Maanus Masing, Saarte Hääl

8. Kes on The Kitchen Brothers?!

Elektroonilise bassiliiniga jungle-mussi küpsetavad Sander ja Hendrik lubasid meil piiluda oma ettevõtmise telgitagustesse. Kokku keetsime ühe tummise intervjuu vanakooli fotoseeriaga. Sai nii hää, et oli selle aasta kõige loetum muusika intervjuu.

Foto: SADU; Loovjuht: Sandra Leushina; Stilist: Jane Mändsoo

9. Fotoprojekt: elegantne enesekindlus ja GUILD

Just nii professionaalset ja elegantset fotomaterjali loomegi. Siin jääb sõnadest väheks. Pane silm peale ja unele sürreaalses ilus.

Foto: Marianna Gunja; Loovjuht/stilist: Greta Virves; MUA: Liisa Tooming; Soeng: Kerttu Salujärv; Assistendid: Kristin Liias, Kaisa Tooming, Sulev Paalo

10. Ankeet: Pluuto

Möödunud aastal avardasime piire. Nii uue artikliformaadi ANKEET loomisega kui ka uue aja muusikaga tutvumisel. Tutvu R&B-d viljeleva noore artisti Pluuto ehk Henry Orloviga.

Kolmas eluaasta möödus meeleolukalt. Neljas saab olema veel avardavam ning täis muutusi.

Kohtumisteni!

Tutvu möödunud aastate populaarseimate artiklitega:

Häppening saab 3. TOP 10 populaarseimat artiklit
Häppening saab 2. TOP 10 populaarseimat artiklit